Koronawirus


Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 31 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii zawieszamy działalność sanatorium.  
Osoby, które były zmuszone skrócić swój pobyt i chciałyby odzyskać opłatę uzdrowiskową za niewykorzystane osobodni (4,20 za dobę) informujemy, iż mogą ubiegać się o zwrot w Urzędzie Gminy w Iwoniczu-Zdroju, Al. Słoneczna 28, 38-440 Iwonicz-Zdrój, tel. 13 43 502 12, sekretariat@iwonicz-zdroj.pl

 

Mając nadzieję na szybkie zakończenie tej trudnej dla Państwa i dla nas sytuacji, będziemy informować o terminie wznowienia przyjęć. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji pod nr tel. 134350811Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 13 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego z dniem 14.03 wstrzymujemy przyjęcia pacjentów do sanatorium. Osoby, które rozpoczęły pobyt przed 14.03 mogą kontynuować leczenie do końca zaplanowanego pobytu. Osoby, które zaliczkowały pobyt będą mogły wykorzystać wpłacony zadatek w innym wybranym przez siebie terminie. Mając nadzieję na szybkie zakończenie tej trudnej dla Państwa i dla nas sytuacji, będziemy informować o terminie wznowienia przyjęć.


W związku z pojawieniem się w Polsce pierwszych przypadków zachorowań na koronawirusa, informujemy pacjentów NFZ iż turnusy odbywają się zgodnie z harmonogramem jednak ze względu na Państwa bezpieczeństwo przyjęcie do sanatorium będzie poprzedzone wstępnym badaniem przesiewowym.

Osoby z infekcjami dróg oddechowych przebiegających z gorączką oraz te, które w ciągu ostatnich 24 dni przebywały w regionach świata gdzie znajdowały się ogniska koronawirusa winny skonsultować z lekarzem decyzję co do zmiany terminu turnusu (zwrot skierowania do NFZ z prośbą o zmianę terminu).