Sanatorium Górnik RSS
  • Polish (Poland)
  • English (United Kingdom)
  • Deutsch (DE-CH-AT)
O nas

Sanatorium Górnik od 1971 roku wpisuje swą działalność leczniczą w historię Iwonicza Zdroju – położonej wśród wzgórz Beskidu Niskiego miejscowości uzdrowiskowej. Nasz ośrodek czynny przez cały rok jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie kontakt z nieskażoną przyrodą czystym powietrzem i wspaniałym mikroklimatem.

Jeżeli chcą Państwo podleczyć:budynek

- dolegliwości związane z chorobą zwyrodnieniową stawów, kręgosłupa lub choroby krężków międzykręgowych

- dolegliwości będące skutkiem urazów

- dolegliwości ze strony narządu ruchu związane ze starzeniem się organizmu

chętnie pomożemy!

Jeżeli chcą Państwo poprawić swoją kondycję fizyczną i psychiczną, opóźnić procesy starzenia się i przedłużyć młodość lub po prostu oderwać się od codziennych problemów równocześnie poprawiając zdrowie i urodę – zapraszamy do nas!!!


 

 INWESTOWANIE WE WŁASNE ZDROWIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA!!!!

Dysponujemy wygodnymi pokojami 1, 2 i 3-osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym – łącznie 240 miejsc. Większość pokoi posiada balkony (z wyjątkiem czwartego piętra i parteru), wszystkie posiadają radia, czajniki, dostęp do Internetu. Pokoje o wyższym standardzie dodatkowo wyposażone są w TV-led oraz mini lodówki. Dla najbardziej wymagających gości oferujemy pokoje premium (z łózkiem podwójnym, TV-led, minibarem z zestwem powitalnym (kawa, herbata, cukier) oraz suszarką do włosów.  Połączenie hotelu z częścią zabiegową oraz stołówką przewiązkami stwarza atrakcyjność leczenia o każdej porze roku.

Nasz nowoczesny, przestronny i komfortowy pawilon zabiegowy oferuje ponad 40 rodzajów zabiegów w działach: hydroterapii, fizykoterapii, ciepłolecznictwa (jako nieliczni stosujemy okłady borowinowe), światłolecznictwa, kinezyterapii - pełna lista zabiegów w zakładce: "cennik zabiegów balneologicznych". W 2007 roku oddaliśmy do dyspozycji kriokomorę ogólnoustrojową (temperatura - minus 125 st. Celsjusza). Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na zabiegi kriokomory (osoby nie posiadające skierowania mogą skorzystać z zabiegów pełnopłatnie) 

jadalnia

Studio Zdrowia i Urody  SPA – zaprasza do miejsca gdzie spełniają się marzenia o harmonii i wypoczynku. Przestronne wnetrza, profesjonalna obsługa oraz zabiegi sprawią że zapomnicie Państwo o stresie i zmęczeniu. Goście hotelowi jak i osoby z zewnątrz mogą codziennie korzystać z dwóch rodzajów sauny, basenu do hydromasażu, jaskini solnej, relaksacyjnego masażu kamieniami, masażu MEDY JET, kapsuły DERMA LIFE SPA, fototerapii, gabinetu masażu (- kilka rodzajów masażu), klasycznego oczyszczania organizmu AQUA FOOT DETOX SPA, okładów na ciało na bazie błota z Morza Martwego oraz alg.

Dysponujemy także salą konferencyjną – na 100 osób – co pozwala nam organizować szkolenia, konferencje, imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji gości także – kawiarnia (codzienne wieczorki taneczne), stanowisko internetowe ze skypem, bezpłatny dostęp do internetu w każdym pokoju, bilard, stół tenisowy, wypożyczalnia kijków do NORDIC WALKING, wypozyczalnia rowerów, biuro turystyczne organizujące ciekawe wycieczki: Słowacja, Lwów, Bieszczady, Łańcut.    

Przez wszystkie te lata naszym priorytetem jest komfort i zadowolenie przyjeżdżających do nas gości. Nasze starania nie poszły na marne - w grudniu 2005 jako pierwsi w Iwoniczu Zdroju uzyskaliśmy Certyfikatu Jakości ISO.

BudynekWejście

 
38-440 Iwonicz-Zdrój
ul. ks. Jana Rąba 3

+48 13 43-508-11,
tel/fax +48 13 43-502-80

36 8642 1041 2006 4004 2213 0001
PBS o/Miejsce Piastowe

marketing@sanatorium-gornik.pl


Budynek przystosowany
dla osób
niepełnosprawnych

Jesteśmy na Facebooku!

sanatoria

źródło informacji o wypoczynku i rehabilitacji


sanatoria i uzdrowiska

GÓRNICZE SANATORIUM ZWIĄZKOWE GÓRNIKNoclegi Iwonicz-Zdrójnoclegi

Górnicze Sanatorium - 'Górnik' 38-440 Iwonicz-Zdrój, ul. ks. Jana Rąba 3 tel. +48 13 43-508-11, tel/fax +48 13 43-502-80
e-mail: marketing@sanatorium-gornik.pl www.sanatorium-gornik.pl

stat4u