Image


Sanatorium Górnik od 1971 roku wpisuje swą działalność leczniczą w historię Iwonicza Zdroju – położonej wśród wzgórz Beskidu Niskiego miejscowości uzdrowiskowej. Nasz ośrodek czynny przez cały rok jest idealnym miejscem dla osób ceniących sobie kontakt z nieskażoną przyrodą czystym powietrzem i wspaniałym mikroklimatem.

Jeżeli chcą Państwo podleczyć:

- dolegliwości związane z chorobą zwyrodnieniową stawów, kręgosłupa lub choroby krężków międzykręgowych

- dolegliwości będące skutkiem urazów

- dolegliwości ze strony narządu ruchu związane ze starzeniem się organizmu

chętnie pomożemy!

Jeżeli chcą Państwo poprawić swoją kondycję fizyczną i psychiczną, opóźnić procesy starzenia się i przedłużyć młodość lub po prostu oderwać się od codziennych problemów równocześnie poprawiając zdrowie i urodę – zapraszamy do nas!!!

INWESTOWANIE WE WŁASNE ZDROWIE TO NAJLEPSZA INWESTYCJA!!!!

Dysponujemy wygodnymi pokojami 1, 2 i 3-osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym – łącznie 240 miejsc. Większość pokoi posiada balkony (z wyjątkiem parteru), wszystkie posiadają radia, czajniki, dostęp do Internetu. Pokoje o wyższym standardzie dodatkowo wyposażone są w TV-led oraz mini lodówki. Dla najbardziej wymagających gości oferujemy pokoje premium (z łózkiem podwójnym, TV-led, minibarem z zestwem powitalnym (kawa, herbata, cukier) oraz suszarką do włosów. Połączenie hotelu z częścią zabiegową oraz stołówką przewiązkami stwarza atrakcyjność leczenia o każdej porze roku.

Nasz nowoczesny, przestronny i komfortowy pawilon zabiegowy oferuje ponad 40 rodzajów zabiegów w działach: hydroterapii, fizykoterapii, ciepłolecznictwa (jako nieliczni stosujemy okłady borowinowe), światłolecznictwa, kinezyterapii - pełna lista zabiegów w zakładce: "cennik zabiegów balneologicznych". W 2007 roku oddaliśmy do dyspozycji kriokomorę ogólnoustrojową (temperatura - minus 125 st. Celsjusza). Posiadamy umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na zabiegi kriokomory (osoby nie posiadające skierowania mogą skorzystać z zabiegów pełnopłatnie)

 Studio Zdrowia i Urody SPA – zaprasza do miejsca gdzie spełniają się marzenia o harmonii i wypoczynku. Przestronne wnetrza, profesjonalna obsługa oraz zabiegi sprawią że zapomnicie Państwo o stresie i zmęczeniu. Goście hotelowi jak i osoby z zewnątrz mogą codziennie korzystać z dwóch rodzajów sauny, basenu do hydromasażu, jaskini solnej, relaksacyjnego masażu kamieniami, masażu MEDY JET, kapsuły DERMA LIFE SPA, fototerapii, gabinetu masażu (- kilka rodzajów masażu), klasycznego oczyszczania organizmu AQUA FOOT DETOX SPA, okładów na ciało na bazie błota z Morza Martwego oraz alg.

Dysponujemy także salą konferencyjną – na 100 osób – co pozwala nam organizować szkolenia, konferencje, imprezy okolicznościowe. Do dyspozycji gości także – kawiarnia (codzienne wieczorki taneczne), stanowisko internetowe ze skypem, bezpłatny dostęp do internetu w każdym pokoju, bilard, stół tenisowy, wypożyczalnia kijków do NORDIC WALKING, wypozyczalnia rowerów, biuro turystyczne organizujące ciekawe wycieczki: Słowacja, Lwów, Bieszczady, Łańcut.

Przez wszystkie te lata naszym priorytetem jest komfort i zadowolenie przyjeżdżających do nas gości. Nasze starania nie poszły na marne - w grudniu 2005 jako pierwsi w Iwoniczu Zdroju uzyskaliśmy Certyfikatu Jakości ISO.

Pobyt w sanatorium to nie tylko zabiegi. Oferujemy Państwu dodatkowo:

KAWIARNIA Górnik czynna od godz 18.30 - 21.45, wieczorki taneczne od poniedziałku do soboty 

Biuro turystyczne  "MATEUSZ"– wycieczki piesze i autokarowe, całodniowe oraz popołudniowe: Słowacja, Węgry( Koszyce, Miszkolc, Dolina Tokaju), Bieszczady, Łańcut, Krosno, Dukla, Bóbrka z Żarnowcem, Dębowiec, Trzcinica oraz Biesiada  muzyczno -taneczna  na zamku w Odrzykoniu.

ŚWIETLICA z kącikiem zabaw dla dzieci

Stół do TENISA STOŁOWEGO

BILARD

Zajęcia „NORDIC WALKING” z wykwalifikowanym instruktorem

możliwość wypożyczenia kijków do Nordic walking

ROWERY - możliwość wypożyczenia rowerów 

ZEWNĘTRZNY STÓŁ DO GRY W SZACHY

2 SIŁOWNIE ZEWNĘTRZNE w tym dla osób na wózkach inwalidzkich

KIOSK z podstawowymi artykułami higienicznymi, spożywczymi, pamiątkami oraz codzienną prasą

KAWIARENKA DOLCE GUSTO przy recepcji - sprzedaż kawy w recepcji sanatorium od 6.00 - 14.00 

LEŻAKI

Koncerty

Pokazy i prelekcje

Regionalne ogniska

Możliwość zakupu kawy z ekspresu - przy jadalni - w godzinach 11.00 - 12.00

Wypoczynek w Iwoniczu Zdrój z pewnością będzie udany i niezapomniany. Energia oraz wspaniałe samopoczucie, które będzie towarzyszyło naszym Gościom przez cały pobyt pozostanie z nimi na długo.

Oferta wycieczek Biura Pielgrzymkowo-Turystycznego "MATEUSZ"

 

Image

Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych

Image